Ekskluzywność

Trener personalny stworzy dla Ciebie indywidualny zestaw ćwiczeń i plan żywieniowy w zależności od celu, który chcesz osiągnąć. Jeżeli już ćwiczysz, trener zaproponuje Ci nowy, efektywniejszy zestaw ćwiczeń. Taka indywidualizacja treningu sprawia, że jest on dostępny dla wszystkich – kobiet i mężczyzn w każdym wieku, osób z wadami postawy, a nawet dla dzieci.

Efektywność

Dokładna technika ćwiczeń jest kluczem do sukcesu. Trener obserwując klienta, koryguje i wyklucza błędy techniczne, dzięki czemu poczujesz lepszą pracę mięśni – przez co trening stanie się efektywniejszy. Źle wykonywane ćwiczenia i nieodpowiedni dobór obciążenia często skutkują zbytnim przeciążeniem stawów, naciągnięciem mięśni i ścięgien, co w konsekwencji wyklucza Cię z dalszego trenowania.

Motywacja

Trener w odpowiedni sposób zmotywuje Cię pracy i nie pozwoli Ci się poddać. Pomoże uwierzyć w Twój sukces i przybliży Cię do jego osiągnięcia. Zadba tym samym o rzetelne wykonanie planu treningowego.

Wiedza i doświadczenie

Kolejną zaletą bezpośredniej pracy z trenerem jest edukacja. Od trenera dowiesz się wielu informacji o mięśniach, ich funkcjach oraz tego jak pracują w poszczególnych ćwiczeniach. Trener oddaje Ci wiedzę, którą zdobywał przez lata.

Pewność siebie

Jeżeli siłownia to dla Ciebie nowe miejsce i nie czujesz się tam komfortowo – dzięki opiece trenera zyskasz pewność siebie.

Dostępność

Dobry trener personalny jest dla Ciebie dostępny nie tylko podczas spotkania. Zawsze możesz zadzwonić i zapytać np. który produkt wybrać w sklepie lub co zjeść na kolację – bo akurat zabrakło Ci pewnego składnika.

Elastyczność

Trener jest elastyczny i dostosuje się do Twoich możliwości czasowych. Dojedzie we wskazane przez Ciebie miejsce, a także zadzwoni i przypomni Ci o treningu.

 

Zapraszam do zapoznania się z ofertą.