Jeszcze do niedawna trening personalny kojarzył się wielu ludziom z usługą dostępną wyłącznie dla gwiazd i celebrytów. Jednak dziś, dzięki rosnącej świadomości dbania o własne ciało i rozwój, coraz więcej osób korzysta z tego typu treningu. Nie jest to już luksus, na który mogą pozwolić sobie tylko najbogatsi.

Dzisiaj swoje indywidualne zmagania z trenerem chętnie odbywają osoby świadome swoich potrzeb, chcące szybko i skutecznie zrealizować konkretny plan. Dużą grupę potencjalnych klientów stanowią ludzie z dużymi wymaganiami w stosunku do własnego wizerunku. Sporo jest też kobiet, prowadzących dom, z małymi dziećmi, które chcą wrócić do sprawności, a przy tym ich czas jest niezwykle ograniczony. Coraz więcej treningów personalnych odbywanych jest z osobami, które przychodzą ze swoistą „receptą” od lekarza – pragnących zrzucić parę kilogramów dla zdrowia.

Jaka jest cena treningu personalnego?

Koszt treningu personalnego mieści się przeważnie w przedziale między 50 a 150zł za spotkanie. Pamiętajmy jednak, że mimo dość wysokiej ceny, otrzymujemy „produkt” najwyższej jakości, w postaci rzetelnego, przemyślanego treningu, stałego dostępu do szerokiej wiedzy trenera oraz – przy stosowaniu się do jego zaleceń – gwarancję uzyskania wymarzonego efektu.

Czyż nie warto czasem zainwestować w siebie?

 

Zapraszam do zapoznania się z ofertą.