Wstęp

Mam na imię Łukasz i jestem trenerem osobistym z Warszawy. Zanim opowiem więcej o sobie, chciałem podziękować Ci za odwiedzenie mojej strony!
Moją misją od zawsze było pozytywne wpływanie na życie innych. Pomogłem już kilkuset osobom zmienić własne ciało – a co za tym idzie zmienić własne życie. Mógłbym opowiadać o tym długo, ale uważam że o wiele lepiej pokażą to czyny – nie słowa, kliknij tutaj.
Niezależnie od tego czy potrzebujesz wiedzy czy motywacji – mogę Ci pomóc.

Parę słów o sobie

Trening to od 16 roku życia moja pasja, w którą wkładam całe serce. Trenowanie siebie i innych sprawia mi ogromną przyjemność, a dzielenie się wiedzą daje mi niesamowitą satysfakcję.

Jestem dyplomowanym Trenerem Personalnym oraz Instruktorem Sportu ze specjalnością kulturystyka o międzynarodowych uprawnieniach Polskiej Akademii Sportu. Jestem także członkiem Stowarzyszenia Trenerów Osobistych i Instruktorów Fitness oraz członkiem Polskiego Stowarzyszenia Trenerów Zdrowia.
MRFIT-TRENER TEAM

Czym się zajmuję?

Specjalizuję się w rzeźbieniu i modelowaniu sylwetki, a także zwiększaniu masy mięśniowej. Posiadam rozległą wiedzę w zakresie zbilansowanego i zdrowego odżywiania. Współpraca ze mną motywuje zarówno do pracy nad sylwetką, jak i do prowadzenia zdrowego trybu życia. Zarażę Cię determinacją, wytrwałością i pozytywną energią.

We wszystkim co robię staram się być najlepszy, dlatego nieustannie poszerzam swoją wiedzę o nowe metody treningowe, które wykorzystuję na sobie oraz klientach. Mam za sobą także liczne szkolenia trenerskie. Treningi opieram na solidnej wiedzy teoretycznej i jeszcze większej wiedzy praktycznej. Jestem również doradcą w dziedzinie dietetyki i suplementacji. Poprzez indywidualne podejście do każdego klienta, pomagam w krótkim czasie osiągnąć bardzo zadowalające rezultaty.

ZOBACZ MÓJ BLOG

Zacznij ze mną już dziś!

Uważam że dzięki wiedzy, odpowiedniemu programowi treningowemu i indywidualnie dobranej diecie jesteśmy w stanie kształtować nasze ciało jak chcemy i osiągać wymarzone rezultaty. Chcesz schudnąć / przybrać na wadze 5-10kg lub więcej? Żaden problem. Na prawdę nie potrzeba do tego magicznych tabletek, diet gwiazd czy śmiesznych wynalazków z telezakupów… Wystarczy moja wiedza i Twoja praca.

Co poza super ciałem zyskasz zaczynając trenować?

  • pewność siebie
  • zdrowie
  • kondycję
  • redukujesz stres
  • poprawisz samopoczucie i samoocenę
  • szlifujesz charakter i uczysz się wytrwałości

Nie uważasz, że wystarczająco dużo? Nigdy nie jest za późno, by zrobić pierwszy krok w drodze do wymarzonej sylwetki – a tym samym – zdrowia, siły i energii do życia.

Najwyższej jakości treningi personalne w klubach McFIT czynnych 24h!
Szukasz najlepszego trenera w innym klubie McFit? Zajrzyj na MrFit-trener Team!