Trener personalny to instruktor, który pracuje indywidualnie z klientem, dobiera trening i dietę do potrzeb, możliwości, a często także ograniczeń swojego podopiecznego. Prowadzi, pomaga, kontroluje i edukuje w drodze do uzyskania pożądanej sprawności. Trener personalny posiada także szeroką wiedzę na temat zdrowego żywienia, suplementacji, anatomii, biochemii, biomechaniki oraz psychologii.

W odróżnieniu od instruktorów na siłowni, którzy na sali ćwiczeń chodzą od jednej osoby do drugiej bądź skupieni są bardziej na własnej osobie niż na klubowiczach, trener osobisty pracuje i skupia swoją uwagę podczas treningu tylko i wyłącznie na jednej osobie. Trening indywidualny jest także o wiele bardziej efektywny niż zajęcia fitness, gdzie wszyscy wykonują to samo, a instruktor rzadko kiedy koryguje ćwiczących.

Najistotniejszą ideą treningu personalnego jest zidentyfikowanie celów i potrzeb klienta. Dzięki pomocy trenera Twój wysiłek nie idzie na marne, gdyż zadba on o odpowiedni dobór ćwiczeń, przygotuje indywidualną dietę oraz przede wszystkim zadba o poprawne wykonywanie ćwiczeń, aby były one zarówno skuteczne jak i bezpieczne.


Zapraszam do zapoznania się z ofertą.